Mobilās lietotnes konfidencialitātes politika

Jūsu privātums mums ir ārkārtīgi svarīgs! Šajā konfidencialitātes politikā ir aprakstīts, kā tiek vākta, izmantota un kopīgota jūsu personiskā informācija, kad apmeklējat vietni https://chere-madam.myshopify.com vai veicat pirkumu.

Termini "Jūs", "Jūsu", "Jūsu" un "Lietotājs" attiecas uz vienību/personu/organizāciju, kas izmanto mūsu vietni. Ja šajā politikā ir minēti “Mēs”, “Mūs” un “Mūsu”, tā attiecas uz Chère Madam un tās meitasuzņēmumiem un saistītajiem uzņēmumiem. "Vietne" attiecas uz https://chere-madam.myshopify.com un tās Android un iOS mobilo lietotni

Šo konfidencialitātes politiku regulē mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Ja jums ir jautājumi par šo politiku vai jebkādi pieprasījumi saistībā ar personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot info@cheremadam.lt.

1. INFORMĀCIJA, KO MĒS VĀKĀM NO JUMS

Mēs apkopojam informāciju, ko jūs mums sniedzat, un šī informācija ir nepieciešama, lai adekvāti izpildītu starp jums un mums noslēgto līgumisko vienošanos un ļauj mums ievērot mūsu juridiskās saistības.

 • Konta reģistrācijas informācija. Kad izveidojat kontu, mēs lūdzam jūs norādīt reģistrācijas informāciju, piemēram, e-pastu, vārdu, uzvārdu, tālruni, lietotājvārdu, paroles, personas numuru, adresi.
 • Saziņa, tērzēšana, ziņas. Kad jūs sazināties ar mums, izmantojot e-pastu vai jebkādā citā veidā, mēs apkopojam informāciju par jūsu saziņu un jebkuru informāciju, kuru izvēlaties sniegt vai izpaust. Lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu, mēs varam piekļūt informācijai, kas sniegta pa e-pastu, tērzēšanu, pirkumu vēsturi utt.
 • Maksājumu informācija. Lai pasūtītu un izmantotu Vietnes funkcijas, mēs varam pieprasīt, lai jūs sniegtu noteiktu finanšu informāciju, lai atvieglotu maksājumu apstrādi. Mēs apkopojam jūsu kredītkartes vai debetkartes numuru, kredītkartes vai debetkartes veidu, kredītkartes vai debetkartes derīguma termiņu, norēķinu adresi, nodokļu maksātāja numuru, vārdu un uzvārdu.
 • Pieteikšanās informācija. Mēs apkopojam pieteikšanās informāciju, ja piesakāties mūsu kontā ar autentifikācijas datiem.

2. INFORMĀCIJA, KO MĒS VĀKĀM AUTOMĀTISKI

Kad jūs izmantojat mūsu vietni vai tieši sazināties ar mums, mēs varam vākt informāciju, tostarp jūsu personisko informāciju, par to, kā jūs rīkojaties mūsu vietnē, par pakalpojumiem, ko izmantojat un kā jūs tos izmantojat.

Šī informācija ir nepieciešama, lai adekvāti izpildītu starp Jums un mums noslēgto līgumu, lai mēs varētu izpildīt juridiskos pienākumus un ņemot vērā mūsu likumīgās intereses nodrošināt un uzlabot Vietnes funkcijas.

 • Žurnāla dati un ierīces informācija. Mēs automātiski apkopojam žurnāla datus un ierīces informāciju, kad piekļūstat vietnei un to izmantojat, pat ja neesat izveidojis kontu vai pieteicies. Šī informācija cita starpā ietver: interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), novirzīšanas/izejas lapas, operētājsistēmu, datuma/laika zīmogu, klikšķu straumes datus.
 • Izsekošanas tehnoloģijas un sīkfaili. Mēs izmantojam sīkfailus, bākas, tagus, CI kodus (klikšķu izsekošana), ISC (avota izsekošanas kodus), ITC (preces izsekošanas kodus), tālruņa modeli, ierīces ID, klienta numuru. Mēs arī automātiski apkopojam informāciju par ierīces operētājsistēmu.
 • Ģeogrāfiskās atrašanās vietas dati. Mēs apkopojam informāciju par jūsu aptuveno atrašanās vietu, ko nosaka tādi dati kā jūsu IP adrese, lai piedāvātu jums uzlabotu lietotāja pieredzi. Šādus datus var vākt tikai tad, kad piekļūstat Vietnei, izmantojot savu ierīci.
 • Lietošanas informācija. Mēs izmantojam rīku, ko sauc par Google Analytics, lai apkopotu informāciju par jūsu mijiedarbību ar vietni (kādas lapas jūs apmeklējat, piemēram, lapas vai saturu, ko skatāt, jūsu ierakstu meklēšanu, veiktajām rezervācijām un citām vietnē veiktajām darbībām. Līdz ar to Google, Inc. ievieto pastāvīgu sīkfailu jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai identificētu jūs kā unikālu lietotāju nākamajā reizē, kad apmeklējat šo vietni). Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet Google.
 • Publiski pieejama personas informācija.

3. KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU INFORMĀCIJU

Mēs apstrādājam Jūsu informāciju, ievērojot vispārīgos datu apstrādes principus.

Mēs varam izmantot mūsu vietnē apkopoto informāciju vairāku iemeslu dēļ, tostarp, lai:

 • lai identificētu lietotāju
 • lai izveidotu kontu
 • lai izveidotu uzticamu vidi,
 • lai izveidotu statistiku un analizētu tirgu,
 • lai uzturētu sakarus,
 • lai pielāgotu mārketingu,
 • lai nosūtītu norēķinu informāciju
 • pārvaldīt lietotāju pasūtījumus
 • sazināties ar lietotāju
 • lai uzlabotu pakalpojumus
 • lai nodrošinātu datu drošību un novērstu krāpšanu
 • lai ievērotu piemērojamos likumus
 • lai pieprasītu atsauksmes,
 • lai publicētu atsauksmes
 • lai sniegtu atbalstu

Parasti mēs no jums ievācam personas informāciju tikai tad, ja jums būs jūsu piekrišana. tātad, ja mums ir nepieciešama personas informācija, lai izpildītu līgumu ar jums, vai ja apstrāde notiek mūsu likumīgajās uzņēmējdarbības interesēs.

4. TIEŠAIS MĀRKETINGS

Mēs varam izmantot jūsu norādīto kontaktinformāciju tiešajam mārketingam. Šie tiešā mārketinga piedāvājumi, atkarībā no jūsu vēlmēm, var tikt personalizēti, ņemot vērā jebkuru citu informāciju, ko esat mums sniedzis (piem.g atrašanās vieta, sociālo tīklu profila informācija utt.) vai mēs esam apkopojuši vai ģenerējuši no citiem avotiem, kā aprakstīts tālāk.

Ja vēlaties atsaukt piekrišanu tiešajam mārketingam un atsakāties saņemt no mums informāciju, varat izmantot šādu iespēju jebkurā laikā, atjauninot savas preferences savā kontā, izpildot norādījumus par abonementa atteikšanu saņemto e-pastu.

5. KĀ MĒS VARĒTU KOPĪGOT JŪSU INFORMĀCIJU

Vietne var nosūtīt lietotāja informāciju, piemēram, e-pasta adresi, tās mobilo lietotņu nodrošinātājam Vajro un Shopify, ja izmantojat sociālo pieteikšanos (Facebook, Google, Apple) vai vienreizēju kodu.

Vietne var izmantot (pašlaik vai nākotnē) analītiskos rīkus, piemēram, Google Analytics, Firebase Analytics, Clevertap un Appsflyer<. t96>.

Mēs varam arī izpaust jūsu informāciju trešajām pusēm:

 • ja to pieprasa likums vai normatīvās prasības, tiesas rīkojums vai cita tiesas atļauja;
 • reaģējot uz likumīgu valsts iestāžu pieprasījumi, tostarp valsts drošības un tiesībaizsardzības prasību izpildes nolūkos;
 • saistībā ar uzņēmuma pārdošanu, nodošanu, apvienošanu, bankrotu, pārstrukturēšanu vai cita veida reorganizāciju;
 • lai aizsargātu vai aizstāvētu mūsu vai trešo personu tiesības, intereses vai īpašumu; (e) izmeklēt visus pārkāpumus saistībā ar mūsu produktiem un pakalpojumiem;
 • un aizsargāt indivīda svarīgās intereses.

6. SĪKDEKĻI

Sīkfaili ir mazi teksta faili, ko jūsu pārlūkprogramma saglabā jūsu datorā, kad apmeklējat mūsu vietni. Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu mūsu vietni un atvieglotu tās lietošanu. Sīkdatnes ļauj mums atpazīt lietotājus un izvairīties no atkārtotiem vienas un tās pašas informācijas pieprasījumiem.

Citas vietnes nevar nolasīt mūsu vietnes sīkfailus. Lielākā daļa pārlūkprogrammu pieņems sīkfailus, ja vien jūs nemainīsit pārlūkprogrammas iestatījumus, lai tos atteiktu.

Sīkfaili, ko izmantojam mūsu vietnē:

 • Stingri nepieciešamie sīkfaili — šīs sīkdatnes ir nepieciešamas mūsu vietnes darbībai. Tie palīdz mums parādīt jums pareizo informāciju, pielāgot jūsu pieredzi un ļauj ieviest un uzturēt drošības līdzekļus, kā arī palīdzēt atklāt ļaunprātīgas darbības. Bez šīm sīkdatnēm Vietnes darbība būtu neiespējama vai var tikt nopietni ietekmēta tās darbība.

Papildinformāciju par sīkfailu dzēšanu, kā arī citu noderīgu informāciju, kas saistīta ar sīkdatņu izmantošanu, varat atrast vietnē http://www.allaboutcookies.org/.

7. SENSITĪVA INFORMĀCIJA

Mēs neapkopojam sensitīvu informāciju, piemēram, politiskos uzskatus, reliģiskos vai filozofiskos uzskatus, rasi vai etnisko izcelsmi, ģenētiskos datus, biometriskos datus, veselības datus vai datus, kas saistīti ar seksuālo orientāciju.

Lūdzu, nesūtiet, neaugšupielādējiet un nesniedziet mums nekādus sensitīvus datus un sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju, ja uzskatāt, ka mums varētu būt šāda informācija. Mums ir tiesības dzēst jebkuru informāciju, kas, mūsuprāt, varētu saturēt sensitīvus datus.

8. INFORMĀCIJA PAR MAKSĀJUMU

Lūdzu, skatiet privātuma politiku, kas ir pieejama mūsu vietnē https://chere-madam.myshopify.com.

9. TREŠO PUŠU SAITES

Mūsu vietnē var būt saites uz citām vietnēm. Lūdzu, pārskatiet viņu privātuma politikas, lai uzzinātu vairāk par to, kā viņi vāc un izmanto jūsu personas datus, jo mēs nekontrolējam viņu politikas un personas datu apstrādes praksi.

10. UZGLABĀŠANA

Mēs saglabājam jūsu personisko informāciju, lai sniegtu jums pakalpojumus un kā citādi nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības, atrisinātu strīdus un izpildītu mūsu līgumus.

Mēs saglabāsim jūsu personisko informāciju tik ilgi, kamēr tā būs nepieciešama, lai sniegtu jums pakalpojumus, ja vien tiesību aktos vai noteikumos mums nav noteikts citādi, lai jūsu personas informācija tiktu saglabāta ilgāk.

11. DROŠĪBA

Mēs esam ieviesuši drošības pasākumus, kas paredzēti, lai aizsargātu personas informāciju, ko kopīgojat ar mums, tostarp fiziskos, elektroniskos un procesuālos pasākumus. Cita starpā mēs regulāri uzraugām mūsu sistēmas, lai atklātu iespējamās ievainojamības un uzbrukumus.

Neatkarīgi no mūsu veiktajiem pasākumiem un centieniem informācijas pārsūtīšana, izmantojot internetu, e-pastu vai īsziņu, nav pilnībā droša. Mēs negarantējam absolūtu jūsu personiskās informācijas vai jebkura cita lietotāja satura aizsardzību un drošību, ko augšupielādējat, publicējat vai citādi kopīgojat ar mums vai kādu citu.

Tāpēc mēs aicinām jūs nesniegt mums vai jebkurai citai sensitīvu informāciju, kuras izpaušana, jūsuprāt, varētu radīt būtisku vai neatgriezenisku kaitējumu.

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu vietnes vai pakalpojumu drošību, laipni lūdzam sazināties ar mums pa info@cheremadam.lt.

12. JŪSU TIESĪBAS

Jums ir tiesības uz virkni tiesību saistībā ar jūsu personiskās informācijas aizsardzību. Šīs tiesības ir:

 • Tiesības piekļūt informācijai, kas mums ir par jums. Ja vēlaties piekļūt savai personas informācijai, ko mēs apkopojam, varat to izdarīt jebkurā laikā, sazinoties ar mums info@cheremadam.lt
 • Tiesības labot neprecīzo informāciju par jums. Jūs varat labot, atjaunināt vai pieprasīt dzēst savu personisko informāciju, sazinoties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.
 • Tiesības iebilst pret apstrādi. Ja mēs paļaujamies uz jūsu piekrišanu apstrādāt jūsu personas informāciju, jūs jebkurā laikā varat atsaukt piekrišanu, sazinoties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju. Tas neietekmēs apstrādes likumību pirms jūsu piekrišanas atsaukšanas.
 • Tiesības iesniegt sūdzību. Ja jūsu tiesības, iespējams, ir pārkāptas, varat uzdot jautājumus vai sūdzības savas dzīvesvietas valsts datu aizsardzības aģentūrai. Tomēr mēs iesakām mēģināt panākt miermīlīgu iespējamo strīda atrisinājumu, vispirms sazinoties ar mums.
 • Tiesības dzēst visus datus, kas attiecas uz jums. Jūs varat pieprasīt datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās leģitīmu iemeslu dēļ, piemēram,.g ja dati vairs nav nepieciešami to vākšanas nolūkos vai ja dati ir apstrādāti nelikumīgi.

Ja izvēlaties dzēst savu kontu un visus saistītos datus (vai noteiktas to daļas), nosūtiet e-pasta ziņojumu uz info@cheremadam.lt, pieprasot dzēst datus. Mēs apstrādāsim jūsu pieprasījumu un izdzēsīsim visus konta datus (x [Max: 30]) dienu laikā. Tiklīdz tas būs izdarīts, jūs saņemsit apstiprinājumu e-pastā.

13. POLITIKAS PIEMĒROŠANA

Šī Politika attiecas tikai uz mūsu Uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem. Mūsu politika neattiecas uz pakalpojumiem, ko piedāvā citi uzņēmumi vai privātpersonas, tostarp uz produktiem vai vietnēm, kas var tikt parādītas jums meklēšanas rezultātos, vietnēm, kas var ietvert mūsu pakalpojumus, vai citām vietnēm, uz kurām ir saites no mūsu Vietnes vai pakalpojumiem.

14. GROZĪJUMI

Mūsu politika laiku pa laikam var mainīties. Mēs publicēsim jebkādas politikas izmaiņas mūsu vietnē, un, ja izmaiņas būs nozīmīgas, mēs varam apsvērt iespēju sniegt precīzāku paziņojumu (tostarp noteiktu pakalpojumu gadījumā e-pasta paziņojumu par politikas izmaiņām).

15. ŠĪS POLITIKAS PIEKRĪŠANA

Mēs pieņemam, ka visi šīs vietnes lietotāji ir rūpīgi izlasījuši šo dokumentu un piekrīt tā saturam. Ja kāds nepiekrīt šai politikai, viņam vajadzētu atturēties no mūsu vietnes lietošanas. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt mūsu politiku un informēt, izmantojot 14. sadaļā norādīto veidu. Turpinot lietot šo vietni, tiek pieņemta pārskatītā politika.

16. SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par mūsu apkopotajiem datiem vai to, kā mēs tos izmantojam, lūdzu, sazinieties ar mums pa info@cheremadam.lt